Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Outdoor a camping > Camping > Stany >

Pinguin Vega

Pinguin Vega

Cena produktu Pinguin Vega není známa.

 

Popis produktu Pinguin Vega: Stan Pinguin Vega patří do třídy HIKING&EXTREME. Podobná koncepce jako u Gemini, jen příčný ( vnější ) prut sahá až k zemi a pruty se kříží ve třech bodech. Ideální stan do těžkých horských podm... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Pinguin Vega - popis

nahoru

Stan Pinguin Vega patří do třídy HIKING&EXTREME.
Podobná koncepce jako u Gemini, jen příčný ( vnější ) prut sahá až k zemi a pruty se kříží ve třech bodech. Ideální stan do těžkých horských podmínek.

Koncepce třídy HIKING&EXTREME vychází z požadavků pro použití v nejobtížnějších expedičních a vysokohorských podmínkách. Třída se vyznačuje moderním designem, vysoce technickými materiály a propracovanými detaily, výsledkem čehož jsou stany na úrovni špičkových zahraničních značkových výrobků. Jsou určeny především těm, kteří preferují kvalitu a dlouhou životnost. U modelů EXTREME se použitím ultralehké tkaniny s rip-stop úpravou podařilo snížit hmotnost při zachování všech pevnostních parametrů. Sedmnáctiletá tradice stanů PINGUIN, zkušenosti z řady vysokohorských expedic k nejvyšším světovým horám a zavádění nových poznatků u již tak osvědčených modelů jsou předpokladem spokojenosti uživatelů.

VNĚJŠÍ STAN:
-je z lehkého pevného polyesteru s vysokou odolností proti UV záření. Vícenásobný zátěr polyuretanu udrží vodní sloupec až 4000 mm a zachovává pružnost i při extrémně nízkých teplotách.

VNITŘNÍ STAN:
-je vyroben z velmi lehkého prodyšného nylonu s rip-stop úpravou.

DURALOVÁ KONSTRUKCE:
-je z tenkostěnných trubiček ze speciální duralové slitiny 7001 T6 ( popř.7075 T9 u modelů Extreme). Precizní provedení a povrchová úprava jsou zárukou tuhosti, pevnosti a minimalizují riziko defektu.

PODLÁŽKA:
-je z lehké nylonové tkaniny se speciálním polyuretanovým zátěrem, který unese tlak 10 000mm ( resp.12 000mm ) vodního sloupce, švy jsou přelepeny.

SILIKONIZACE:
-je v současnosti nejdokonalejší stupeň ochrany proti pronikání vlhkosti, který byl dosud výsadou jen nejvyšších tříd stanů. Na vnějším plášti stanu je nanesením silikonové úpravy dosaženo vysoce účinného a časově neomezeného vodoodpudivého efektu. Kombinace silikonu, klasického polyuretanového zátěru a přelepených švů a poutek pak znamená definitivní a trvalou ochranu vnějšího stanu proti pronikání vlhkosti.

ŠVY A POUTKA:
-jsou přelepeny speciální páskou. Poutka, která jsou našita na již zalepené švy, jsou taktéž ještě oboustranně přelepena.

KOTVENÍ:
-je založeno na zásadě, že upevnit spodní okraj tropika pouze kolíky k zemi je nedostačující. Tropiko je proto kotveno též k prutové konstrukci. Jsou použity kvalitní spony ITW Nexus, které urychlí stavbu stanu a umožní regulaci napětí látky tropika. Všechny modely jsou vybaveny duralovými jehlovými kolíky.

KOTVÍCÍ BODY:
-jsou zesíleny proti vytržení.

VCHODY:
-jsou na vnějším i vnitřním stanu řešeny tak, že lze otevřít levou i pravou stranu vchodu, popř. obě současně a dosáhnout tak maximálního větrání. Obousměrné zipy tropika jsou překryty na ochranu proti vodě, prachu či zamrzání.

VENTILACE:
-originální řešení umožňuje regulovat velikost větracího okénka zevnitř stanu popř. jej i větrutěsně uzavřít. Stříška okénka je konstruována tak, aby nebyla sklápěna větrem, podpěra zabraňuje jeho samovolnému uzavření.

ODKLÁDACÍ SÍŤKA:
-je zavěšena pod vrcholem vnitřního stanu a je určena k odkládání drobných předmětů.

Počet osob::
2
Počet vchodů::
2
Typ::
kopule
Dvouplášťový (Ano/Ne)::
ano
Výška vnitřního (vnějšího) stanu::
110 ( 120 ) cm
Hmotnost (kg)::
4,10
Konstrukce::
dural 7001 T6 ø9,5 mm
Pruty/křížení::
3/3
Samostatná stavba::
ložnice
Kolíky (ks/kg)::
21 ks / 0,33 kg
Větrací okna::
2
Rozměry sbaleného stanu::
50x18 cm
Vnější stan::
polyester, PU zátěr 4000mm H2O, silikonizováno
Podlážka::
nylon, PU zátěr 10000 mm H2O

Výrobce Pinguin
Určení Expediční
Kapacita 2 os.
Hmotnost 4.1 kg
Počet vchodů 2
Nepromokavost tropika
Informace o parametru Nepromokavost tropika
4000 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pinguin Vega užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Chemické WC nebo Camping vařiče, Campingový nábytek, Plynové kartuše.

Nejlevnější Pinguin Vega akční ceny - Levné Pinguin Vega

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pinguin Vega stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pinguin Vega najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stany.