Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Outdoor a camping > Camping > Stany >

Pinguin Astra

Pinguin Astra

Cena produktu Pinguin Astra není známa.

 

Popis produktu Pinguin Astra: Stan Pinguin Astra patří do třídy HIKING&EXTREME. Universální lehký stan, při plném využití mnoha kotvících šňůr je i velmi stabilní. Obzvláště vhodný pro vysokohorskou turistiku, lze postavit bez... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Pinguin Astra - popis

nahoru

Stan Pinguin Astra patří do třídy HIKING&EXTREME. Universální lehký stan, při plném využití mnoha kotvících šňůr je i velmi stabilní. Obzvláště vhodný pro vysokohorskou turistiku, lze postavit bez vnitřního stanu, bez ložnice, kdy při sníženém komfortu uživatele získáme mimořádně lehký a stabilní přístřešek.

Koncepce třídy HIKING&EXTREME vychází z požadavků pro použití v nejobtížnějších expedičních a vysokohorských podmínkách. Třída se vyznačuje moderním designem, vysoce technickými materiály a propracovanými detaily, výsledkem čehož jsou stany na úrovni špičkových zahraničních značkových výrobků. Jsou určeny především těm, kteří preferují kvalitu a dlouhou životnost. U modelů EXTREME se použitím ultralehké tkaniny s rip-stop úpravou podařilo snížit hmotnost při zachování všech pevnostních parametrů. Sedmnáctiletá tradice stanů PINGUIN, zkušenosti z řady vysokohorských expedic k nejvyšším světovým horám a zavádění nových poznatků u již tak osvědčených modelů jsou předpokladem spokojenosti uživatelů.

HIKING
Stany určené pro nejnáročnější turistické použití i za velmi nepříznivých klimatických podmínek. Použití hi-tech materiálů (např. ultralehké tkaniny, či konstrukce z duralové slitiny) zajišťuje nejvyšší spokojenost i pro nejnáročnější uživatele.

VNĚJŠÍ STAN:
-je z lehkého pevného polyesteru s vysokou odolností proti UV záření. Vícenásobný zátěr polyuretanu udrží vodní sloupec až 4000 mm a zachovává pružnost i při extrémně nízkých teplotách.

VNITŘNÍ STAN:
-je vyroben z velmi lehkého prodyšného nylonu s rip-stop úpravou.

DURALOVÁ KONSTRUKCE:
-je z tenkostěnných trubiček ze speciální duralové slitiny 7001 T6 ( popř.7075 T9 u modelů Extreme). Precizní provedení a povrchová úprava jsou zárukou tuhosti, pevnosti a minimalizují riziko defektu.

PODLÁŽKA:
-je z lehké nylonové tkaniny se speciálním polyuretanovým zátěrem, který unese tlak 10 000mm ( resp.12 000mm ) vodního sloupce, švy jsou přelepeny.

SILIKONIZACE:
-je v současnosti nejdokonalejší stupeň ochrany proti pronikání vlhkosti, který byl dosud výsadou jen nejvyšších tříd stanů. Na vnějším plášti stanu je nanesením silikonové úpravy dosaženo vysoce účinného a časově neomezeného vodoodpudivého efektu. Kombinace silikonu, klasického polyuretanového zátěru a přelepených švů a poutek pak znamená definitivní a trvalou ochranu vnějšího stanu proti pronikání vlhkosti.

ŠVY A POUTKA:
-jsou přelepeny speciální páskou. Poutka, která jsou našita na již zalepené švy, jsou taktéž ještě oboustranně přelepena.

KOTVENÍ:
-je založeno na zásadě, že upevnit spodní okraj tropika pouze kolíky k zemi je nedostačující. Tropiko je proto kotveno též k prutové konstrukci. Jsou použity kvalitní spony ITW Nexus, které urychlí stavbu stanu a umožní regulaci napětí látky tropika. Všechny modely jsou vybaveny duralovými jehlovými kolíky.

KOTVÍCÍ BODY:
-jsou zesíleny proti vytržení.

VCHODY:
-jsou na vnějším i vnitřním stanu řešeny tak, že lze otevřít levou i pravou stranu vchodu, popř. obě současně a dosáhnout tak maximálního větrání. Obousměrné zipy tropika jsou překryty na ochranu proti vodě, prachu či zamrzání.

VENTILACE:
-originální řešení umožňuje regulovat velikost větracího okénka zevnitř stanu popř. jej i větrutěsně uzavřít. Stříška okénka je konstruována tak, aby nebyla sklápěna větrem, podpěra zabraňuje jeho samovolnému uzavření.

ODKLÁDACÍ SÍŤKA:
-je zavěšena pod vrcholem vnitřního stanu a je určena k odkládání drobných předmětů.

Počet osob::
2
Počet vchodů::
1
Typ::
kopule
Dvouplášťový (Ano/Ne)::
ano
Výška vnitřního (vnějšího) stanu::
110 (115) cm
Hmotnost (kg)::
3,10
Hmotnost bez ložnice (kg)::
2,10
Konstrukce::
dural 7001 T6 ø8,5
Pruty/křížení::
2/1
Samostatná stavba::
tropiko
Kolíky (ks/kg)::
20/0,31
Větrací okna::
2
Rozměry sbaleného stanu::
53x16 cm
Vnější stan::
polyester, PU zátěr 4000mm H2O, silikonizováno
Podlážka::
nylon, PU zátěr 10000 mm H2O

Výrobce Pinguin
Určení Expediční
Kapacita 2 os.
Hmotnost 3.1 kg
Počet vchodů 1
Nepromokavost tropika
Informace o parametru Nepromokavost tropika
4000 mm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pinguin Astra užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Chemické WC nebo Camping vařiče, Campingový nábytek, Plynové kartuše.

Nejlevnější Pinguin Astra akční ceny - Levné Pinguin Astra

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pinguin Astra stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pinguin Astra najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stany.